ELEGANTIORES PRAESTANTIUM VIRORUM SATYRAE.... - Lot 18 - Audap & Associés

Lot 18
Estimation :
30 - 50 EUR
Résultat : 39EUR
ELEGANTIORES PRAESTANTIUM VIRORUM SATYRAE. Lugduni Batavorum (Leyde), J. Maire, 1655. 2 tomes en 2 volumes pet. in-12, vélin blanc (Accidents, manques, rousseurs.)
Mes ordres d'achat