Lot n° 18
Estimation :
30 - 50
: 39EUR
ELEGANTIORES PRAESTANTIUM VIRORUM SATYRAE.... - Lot 18 - Audap & Associés
ELEGANTIORES PRAESTANTIUM VIRORUM SATYRAE. Lugduni Batavorum (Leyde), J. Maire, 1655.
2 tomes en 2 volumes pet. in-12, vélin blanc
(Accidents, manques, rousseurs.)